تجهیزات آشپزخانه صنعتی – 4 مزیت استفاده از آنها

تجهیزات آشپزخانه صنعتی – 4 مزیت استفاده از آنها

تجهیزات آشپزخانه صنعتی شامل موارد مختلفی می شود. از سرخ کن ها گرفته تا اجاق ها، کباب پز تابشی، کته پز ریلی، کباب پز تابشی سالاماندر و اتوماتیک، دیگ ها و حتی قاشق و چنگال ها را می توان در گروه تجهیزات آشپزخانه قرارداد. تمامی این قطعات نقشی اساسی در عملکرد یک آشپزخانه رستوران ایفا می کنند.

اگر یکی از این ابزارها خراب شود و یا از کار بیفتد می تواند فعالیت و عملکرد کارکنان آشپزخانه صنعتی را دچار اختلال کند. تعمیر و نگهداری تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید همواره به بهترین شکل ممکن انجام شود تا احتمال خطر خرابی را به شدت کاهش دهد.

معرفی گروه صنعتی اوجتا

گروه صنعتی اوجتا با تامین و تولید صفر تا صد تمامی تجهیزات مورد نیاز به منظور تاسیس یک رستوران فعالیت میکند. این مجموعه تمامی مدلهای متفاوت شامل انواع فرها و اجاق گازها، انواع کبابپز تابشی، انواع فر پیتزا ریلی، انواع کته پز ریلی، انواع کبابپز تابشی اتوماتیک و غیره را به راحتی تامین و تولید می‌کند.

کسب و کار مربوط به رستوران داری و تجهیزات صنعتی رستوران دیگر مانند گذشته نیست. تکنولوژی و اینترنت به تمام بخش های این کسب و کار به بهترین شکل ممکن وارد شده است. بازار اینترنتی خرید و فروش تجهیزات و دستگاههای صنعتی، با ارایه خدماتی همچون مشاوره تخصصی و رایگان، خرید مستقیم از تولیدکنندگان، ارسال سریع بار، تنوع بالا و قیمت به روز محصولات به رشد خوبی رسیده است. این بازار توانسته است جایگاه اول خرید و فروش ماشین آلات و تجهیزات صنعتی را به خودش اختصاص دهد.

درباره گروه صنعتی اوجتا – از 98 تا به امروز - کباب پز تابشی

معرفی 4 مزیت استفاده از تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

عملکرد رستوران شما به توانایی و عملکرد آشپزخانه شما بستگی داشته و کارایی آشپزخانه شما نیز به استفاده از تجهیزات صنعتی بستگی دارد. هرچه که آشپزخانه شما مکانیزه تر باشد فرایند و عملکرد شما مناسب تر و بهینه تر خواهد بود. در اینجا 4 مزیت استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی را به شما اعلام می کنیم. ممکن است در برخی از آشپزخانه ها این مزیت ها بیشتر به چشم بیایند.


مزیت شماره 1 – استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی استاندارد

استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی استاندارد به شما این کمک را میکند که در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید. همین امر در زمان تعمیر این ابزار ها نیز برای شما باید مهم باشد. در واقع شما علاوه بر هزینه ای که برای تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود پرداخت میکنید، هزینه های پنهان و آشکار دیگری هم خواهد داشت. هزینه هایی مانند اتلاف وقت، از دست دادن مشتری، عدم فعالیت مناسب پرسنل، هزینه های تعمیر و جا به جایی احتمالی دستگاه خراب و غیره، همه این هزینه ها را می توان به خوبی بهینه سازی کرد. خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی از برند های مطرح و مشهور به شما این کمک را میکند که در قبال پرداخت مبالغ خرید دستگاه ها، خدمات خوب و مناسبی را دریافت نمایید.


مزیت شماره 2 – خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی یک سرمایه گذاری است نه هزینه

به این نکته باید توجه داشته باشید که خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی در واقع یک سرمایه گذاری محسوب می شود. هر چه شما بهتر و هوشمندانه تر در این سرمایه گذاری شرکت کنید در طول سال های فعالیت خود بهتر و بهینه تر می توانید سود آن را برداشت کنید. خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی حرفه ای باعث می شود که طول عمر دستگاه های شما افزایش پیدا کرده و در نتیجه طول عمر فعالیت و کسب و کار شما طولانی تر شود. این به معنی سود دهی بیشتر برای شما خواهد بود. در واقع شما بهتر است دستگاه و برندی را استفاده کنید که بتوانید تا سالیان سال از آن استفاده کرده و نگران تعمیر و یا تعویض دستگاه خود نباشید.


تجهیزات آشپزخانه صنعتی – 4 مزیت استفاده از آنها در رستوران– اوجتا

تجهیزات آشپزخانه صنعتی – 4 مزیت استفاده از آنها در رستوران– اوجتا


مزیت شماره 3 – خرید تجهیزات مناسب آشپزخانه صنعتی و انتخاب درست

شاید در هنگام تجهیز آشپزخانه خود قیمت دستگاه برای شما ملاک مهمی باشد. در شرایط اقتصادی امروز حتی یک تخفیف جزئی در خرید دستگاهها و تجهیزات آشپزخانه صنعتی می تواند کمک خوبی برای شما باشد اما باید به این نکته دقت کنید که خرید دستگاه خوب و انتخاب مناسب را فدای قیمت نکنید!

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی که برند مناسبی ندارد و از خدمات پس از فروش آنها اطلاعی دارید ممکن است ضرر هنگفتی به شما وارد کند. همچنین دستگاه ها و تجهیزات آشپزخانه صنعتی که خریداری می کنید باید متناسب این فضا بوده و به عنوان مثال به راحتی قابل شست و شو باشند. به این معنی که بدنه این دستگاه ها باید از جنس استیل ضد زنگ باشد، به راحتی بتوان آنها را تمیز کرد، قطعات داخلی آنها به خوبی در بازار پیدا شده و نگهداری و تعمیر آنها فرآیندی آسان باشد، با توجه به این موارد شما باید در هنگام خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود دستگاهی را انتخاب کنید که از برند و خدمات آن مطمئن باشید.


مزیت شماره 4 – انتخاب هوشمندانه، خرید تجهیزاتی که کار شما را آسانتر می کنند.

مهم ترین نکته در خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی این است که کار شما را آسانتر کند. یک دستگاه کباب پز اتوماتیک که به راحتی طبخ کباب را برای شما انجام دهد، یک فر کته پز ریلی که به راحتی و بدون دغدغه ای برنج های ته چین و ته دیگی تحویل مشتری دهد. خرید یک کباب پز تابشی سالاماندر که بتواند به راحتی انواع کباب را برای شما به صورت همزمان طبخ کند، خرید یک سیخ شور هگزاگونال که بتواند در مدت زمان کوتاهی حجم انبوهی از سیخ ها را برای شما شسته و تحویل شما دهد.


 

نتیجه گیری نهایی

همه این موارد به شما کمک میکند که در مدت زمان کوتاهی بتوانید خدمات بیشتری به مشتریان خود ارائه دهید. خدمات بیشتر به مشتریان به معنی جلب رضایت مشتری بوده و جلب رضایت مشتری به معنی حضور بیشتر مشتری و درآمد بیشتر است. قطعا فعالیت کسب و کار شما و درآمد آن برای شما مهم است، پس بهتر است که با انتخاب هوشمندانه درآمد خود را بیشتر کرده و ان را سرعت بخشیده و بهینه تر کنید.

کباب پز تابشی - اوجتا - تماس با: 09186301952

خرید کباب پز تابشی و تجهیزات آشپزخانه صنعتی

اوجتا تولید کننده تخصصی تجهیزات آشپزخانه  صنعتی شامل کباب پز تابشی اتوماتیک، کباب پز تابشی سالاماندر، کباب پز تابشی خانگی، فر پیتزا ریلی، کته پز ریلی، سیخ گیر اتوماتیک، سرخ کن دو سبده و سیخ شور هگزا گونال استاندارد در کشور بوده و همگام با سایر بخش‌های صنعتی جهت فروش بهتر اقدام به ورود به بازارهای جهانی کرده است. قطعاً این مهم میسر نمی‌شد جز با به‌روز آوری محصولات، ارتقا چشمگیر سطح کیفی و قیمت گذاری رقابتی که موجب متقاعد شدن طرف خارجی می‌گردد.

محصولات عمده شرکت شامل کباب پز تابشی اتوماتیک، کباب پز تابشی سالاماندر، کباب پز تابشی خانگی، فر پیتزا ریلی، کته پز ریلی، سیخ گیر اتوماتیک، سرخ کن دو سبده و سیخ شور هگزاگونال با برند اوجتا بوده و حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت است. ما بر آنیم این شرکت را چنان متحول کنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر محصولات، خدمات، انعطاف پذیری و افزایش بازدهی، در شمار معتبرترین و مشهورترین عرضه کنندگان تجهیزات تابشی آشپزخانه‌های صنعتی درآییم.

چرا باید اوجتا را انتخاب کنیم؟

فرقی نمی‌کند که شما چه کسب‌وکاری را اداره می‌کنید. دو فاکتور برای شما همیشه باید در اولویت قرار داشته باشد، فاکتور زمان و هزینه! مجموعه اوجتا برای راحتی حال شما مدیران و مخاطبان گرامی تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته است. این مجموعه با همکاری مستقیم با بخش‌های تولید و ایجاد کارگاه‌ها و کارخانه‌های متعدد در استان‌های مختلف توانسته است مجموعه‌ای کامل را به وجود بیاورد. درنتیجه شما می‌توانید برای خرید محصولات مختلف به فروشگاه اوجتا مراجعه کرده تا به‌صورت مستقیم از کارخانه اجناس خود را خریداری نمایید

Hossein_Barati وب‌سایت

نظرات بسته شده است.

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی، تولید و سئو توسط مجموعه داده کاوان دینا انجام شده است.