گروه صنعتی اوجتا

قوانین مجموعه اوجتا – 4 نکته اصلی

قوانین مجموعه اوجتا، در هنگام خرید مطالعه این متن الزامی است. در واقع این متن یک قرارداد الزام‌آور بین مجموعه اوجتا به‌عنوان فروشنده و شما به‌عنوان خریدار است. لطفاً توجه داشته باشید که در هنگام خرید با قبول شرایط و مقررات ما، بر اساس مفاد این قرار موافقت می‌کنید که از این مجموعه خرید اینترنتی انجام دهید.


این قرارداد حقوق و مسئولیت‌های شما را هنگام استفاده از سایت www.ojeta.com از طریق رایانه، تلفن همراه و هر دستگاه دیجیتالی متصل به اینترنت دیگر را مشخص می‌کند، پس لطفاً محتوای این صفحه را با دقت بخوانید.

اگر با شرایط موافق نیستید، می‌توانید از سایت خارج شوید.


قوانین و مقررات مجموعه اوجتا

 • در هنگام خرید با قبول شرایط این متن، از هرگونه حقی برای تصمیم‌گیری در مورد آن توسط قاضی یا شوراهای حل اختلاف و مراجع دادرسی مستقر در ایران چشم‌پوشی می‌کنید. شما از حق خود برای شرکت در دعاوی دسته‌جمعی، داوری‌های متفرقه چشم‌پوشی می‌کنید.
 • اگر به هر دلیلی ما شاهد فعالیت‌های مشکوک و غیراخلاقی از جانب شما باشیم این اختیار را داریم که دسترسی شما به سایت را قطع و یا محدود سازیم. همچنین این حق را برای ترتیب اثر ندادن به سفارش‌های شما برای خود محفوظ داریم.
 • فعالیت‌های خرابکارانه از جانب شما (به‌صورت سهوی و یا عمدی) شناسایی خواهد شد. ارسال کدهای مخرب و ویروس از سمت شما به داخل وب‌سایت اوجتا به‌راحتی قابل ردگیری است.
 • در صورت بروز خسارت از جانب شما (به‌صورت سهوی یا عمدی) این مجموعه این حق را دارد که از شما شکایت نموده و خسارت‌های وارده شده را از شما دریافت نماید.

قوانین و مقررات اوجتا برای تمامی کاربران لازم اجرا است.

 • شرایط و مقررات بیان شده در این صفحه، نمایانگر آن است که چگونه کاربران می‌توانند از وبسایت و خدمات اوجتا استفاده کنند و نهایتاً روابط میان اوجتا و کاربران (ثبت شده و ثبت نشده) را تنظیم می‌کند. لطفاً شرایط و مقررات حاضر را به دقت مطالعه فرمایید و در صورتی که برای کاربر قابل قبول نیست، کاربر می بایست استفاده خود از وبسایت یا خدمات اوجتا را به هر نحو متوقف فرماید.
 • با ادامه دسترسی یا استفاده از سامانه اوجتا فرض بر این است که عملاً این شرایط و مقررات و تغییرات بعدی آن را پذیرفته‌ است. تحت هیچ شرایطی هیچ ‌گونه ادعایی در خصوص استفاده کاربر از این وب‌سایت و یا عدم مطالعه یا عدم آگاهی کاربر از این مقررات و تغییرات بعدی آن مسموع نخواهد بود.

قوانین مجموعه اوجتا – 4 نکته اصلی

قوانین مجموعه اوجتا – 4 نکته اصلی


فرآیند بروز رسانی قوانین و مقررات اوجتا

لازم به ذکر است که این شرایط و مقررات ممکن است در هر زمان و به صلاحدید اوجتا تغییر یابد. اعمال این تغییرات، مستلزم اعلام قبلی به کاربران نخواهد بود. همواره آخرین نسخه این شرایط و مقررات که در وبسایت ارائه شده است قابل اعمال خواهد بود.

 هر کاربر باید به آخرین نسخه این شرایط و مقررات که در وبسایت آمده است مراجعه نموده و از حقوق و تعهدات خود در برابر اوجتا، کاربران دیگر و اشخاص ثالث اطمینان حاصل نمایید. در هر صورت، صرف نظر از تاریخ دسترسی یا ثبت کاربر، اخرین نسخه این شرایط و مقررات قابل اعمال خواهد بود. همچنین ادامه بهره‌مندی کاربر از اوجتا به مفهوم پذیرش شرایط و مقررات جدید یا اصلاح‌شده است.


4 نکته اصلی در ارائه خدمات بدون محدودیت در اوجتا

خدمات و محصولات ارائه‌شده در فروشگاه سایت www.ojeta.com برای همه کاربرانی ایرانی و غیر ایرانی امکان‌پذیر است. در این بین 4 نکته اساسی وجود دارد که باید به انها توجه شود :

 1. قوانین ما برای تمامی مشتریان یکسان است. فرقی ندارد که شما از داخل یا خارج ایران اقدام به خرید محصولات ما نمایید. تمام قوانین و خدمات ما برای شما مشتریان گرامی یکسان است.
 2. سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران از مهم‌ترین سیاست‌های این مجموعه است پس مطمئن باشید که اطلاعات شما از جانب ما مورد تعرض قرار نخواهد گرفت.
 3. در هنگام خرید از شما یک شماره تماس دریافت می‌شود. بعد از پرداخت موفق به‌صورت آنلاین یک پیامک تایید خرید و پرداخت برای شما ارسال می‌شود. در صورتی که سیستم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی برای شما غیرفعال باشد این پیامک به دست شما نخواهد رسید. برای رفع این مشکل می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید.
 4. مشخصات ثبتی شما شامل شماره تماس، آدرس و کد پستی نزد ما محفوظ بوده و به هیچ عنوان در اختیار مجموعه‌های دیگر قرار نمی‌گیرد.

مسئولیت خرید در سایت اوجتا

 • سفارش‌های ثبت‌شده از جانب شما به‌صورت قطعی بوده و امکان فسخ قرارداد از جانب شما بعد از پرداخت وجه وجود ندارد. در صورتی که تمایلی به خرید از این مجموعه ندارید بهتر از قبل از واریز وجه از سایت خارج شوید.
 • خریدهای ناموفق که مبلغ آن از حساب شما کم شده ولی به‌حساب ما واریز نمی‌شود، بر عهده شما و بانک ارائه دهنده کارت اعتباری است. معمولاً این تراکنش‌ها بعد از 72 ساعت به‌حساب شما برگشت داده می‌شود. مسئول انجام این فرایند بانک حساب کارت اعتباری شما است.
 • برای خرید از سایت اوجتا باید حداقل 18 سال سن داشته باشید، خردسالان زیر 18 سال (حداقل تا 13 سال) تنها در صورتی مجاز به خرید و استفاده از محصولات و خدمات ما هستند که این امر با حضور والدین و یا قیم قانونی آن‌ها انجام شود. به علت آنلاین بودن تمام مراحل خرید، رعایت این قوانین بر عهده شخص خریدار و والدین او است.
 • در هنگام ورود اطلاعات دقت کرده و آن را به‌صورت دقیق وارد نمایید. سفارش تایید شده و پرداخت‌شده به همان آدرسی که در سیستم خرید ثبت‌شده ارسال می‌شود. تغییر آدرس خرید به هیچ عنوان قابل‌قبول نیست.
 • در هنگام خرید نام و نام خانوادگی خود را با دقت وارد نمایید. کالای خریداری‌شده به شخص خریدار تحویل داده می‌شود.
 • استفاده از نام‌های توهین‌آمیز، مبتذل و نام‌هایی که حقوق مالکیت معنوی افراد دیگر را نقض کند مجاز نبوده و به این سفارش‌ها ترتیب اثر داده نخواهد شد. برگشت مالی این خریدها با دستور قضایی انجام خواهد شد.
 • شما مسئول خرید و حساب کاربری خود هستید. به هیچ عنوان حساب کاربری خود را با دیگران به اشتراک نگذارید. در نهایت سفارش‌ها به آدرس فردی که اطلاعات مالی او ثبت‌شده است ارسال می‌شود.
 • اگر به‌عنوان یک مجموعه حقوقی و تجاری از سایت اوجتا خرید می‌کنید دقت کنید که اطلاعات را به‌درستی وارد کنید سفارش به دست فردی می‌رسد که اطلاعات او در سامانه ما ثبت‌شده است.
 • حساب‌ها و خریدهای انجام‌شده در سایت اوجتا به هیچ عنوان قابل‌انتقال به افراد و سازمان‌های دیگر نیست.
 • فرقی نمی‌کند که حساب شما متعلق به کدام به بانک است. شما با هر کارت عضو شتاب که رمز دوم داشته باشید می‌توانید از مجموعه ما خرید نمایید.
 • شما مسئول خرید اینترنت خود هستید. از رمز عبور کارت اعتباری خود محافظت نمایید. تمام موارد امنیتی در هنگام خرید را باید رعایت کنید. بهترین راه برای خرید اینترنتی فعال کردن رمز دوم پویا است. (در این صورت رمز دوم شما از طرف بانک صادر کننده کارت شما برای موبایل شما ارسال می‌شود دیگر امکان نقض حریم خصوصی شما وجود ندارد.)

 سیاست حفظ حریم خصوصی در گروه صنعتی اوجتا

 1. حفظ حریم خصوصی از مهم‌ترین سیاست‌های این مجموعه است پس مطمئن باشید که اطلاعات شما از جانب ما مورد تعرض قرار نخواهد گرفت.
 2. در هنگام خرید از شما یک شماره تماس تلفن همراه دریافت می‌شود. این شماره تماس برای پیگیری خرید نزد ما ثبت می شود.
 3.  مشخصات ثبتی شما شامل شماره تماس، آدرس و کد پستی نزد ما محفوظ بوده و به هیچ عنوان در اختیار مجموعه‌های دیگر قرار نمی‌گیرد.

قوانین خرید کالا و استفاده از محتوای اوجتا

 • خرید از این مجموعه برای اولین بار و یا به‌دفعات حقی برای خریدار به‌عنوان همکار فروش، نمایندگی، مشارکت، سرمایه‌گذاری، استخدام و موارد دیگر ایجاد نمی‌کند.
 • در صورتی که بخشی از جزء و یا کل محتوای ما را در شبکه‌های اجتماعی به‌صورت منتشر کنید خود شما مسئول آن هستید. محتوای منتشر شده از جانب شما به عنوان محتوای شما شناخته می‌شود و مسئولیت آن بر عهده خود شما است. در صورت کپی برداری بدون اجازه این مجموعه حق شکایت از شما را خواهد داشت.
 • سایت اوجتا شامل قوانین و حقوق کپی رایت در ایران است. استفاده از نام مجموعه، عکس‌ها، توضیحات محصولات، فهرست محصولات، نظرات، ویدئوها و دیگر محتواها تنها با ذکر نام سایت اوجتا ojeta.com امکان‌پذیر است.
 • در صورتی که خرید شما شامل مالیات و خدمات ارزش‌افزوده شود روی برگ خرید نهایی شما محاسبه می‌شود. محاسبه مالیات و عوارض قانونی بر اساس قوانین دایر در جمهوری اسلامی ایران است.

هزینه ارسال محصولات بر عهده مشتری است.

 • هزینه ارسال قبل از ارسال بسته به شما اطلاع داده می‌شود. مسئولیت پرداخت مبلغ اضافه به شرکت‌های باربری و پست بر عهده مشتری بوده و مجموعه اوجتا مسئولیتی در این موارد ندارد.
 • تمام محصولات ارائه در این مجموعه تحت نشان و برند اوجتا هستند.

ارتباط با مجموعه اوجتا

ایده‌ها و پیشنهاد‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید. ما خوشحال می‌شویم که نظرات و حتی انتقادات شما را دریافت کرده و از آن‌ها برای بهبود خدمات و محصولات خود استفاده کنیم.

ارتباط با مجموعه اوجتا

ارتباط با مجموعه اوجتا

 ارتباط با مجموعه اوجتا

 • خط ارتباطی ما با شما درگاه‌ها قرار داده‌شده در سایت (بخش تماس با ما) است. هر فرد و یا سازمانی که ادعای همکاری با ما را داشته باشد نام و مشخصاتش به‌صورت رسمی در سایت ما درج می‌شود. در غیر این صورت ما همکاری با این افراد را تایید نکرده و خود شما مسئول همکاری و ارتباط با این افراد هستید.
 • مجموعه اوجتا در صورتی که دارای نمایندگی فروش فیزیکی در شهرها و استان‌ها و یا کشورهای دیگر باشد نام این مجموعه به همراه مشخصات کامل در همین سایت درج می‌شود. مسئولیت خرید از فروشگاه‌های متفرقه بر عهده مشتری است و ما پاسخگویی در قبال این‌گونه خریدها نداریم.
 • در صورت تغییر قوانین و مقررات، همه موارد تغییر یافته در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید. اطلاعات قرار داده ‌شده در صفحات اجتماعی متفرقه و سایت‌های دیگر مورد تایید ما نبوده و فاقد وجاهت قانونی و اجرایی است.
 • صفحات اجتماعی و درگاه‌های ارتباط با مشتری مجموعه اوجتا به‌صورت رسمی در این سایت قرار داده ‌شده است. لینک‌های دسترسی به این صفحات در تمامی بخش‌های این سایت قابل‌دسترسی است. بدیهی است صفحات متفرقه هیچ وابستگی به این مجموعه نخواهند داشت و مسئولیت ارتباط با آن‌ها بر عهده خود مشتری است.
 • محصولات ارائه‌شده در مجموعه اوجتا با رعایت استانداردهای لازم طراحی و ساخته‌شده است بااین‌حال مسئولیت استفاده از آن‌ها به هر نحو بر عهده مشتری است. بدیهی است که این مجموعه مسئولیتی در قبال حوادث احتمالی رخ داده‌شده در قبال استفاده از محصولات ارائه‌شده در سایت را ندارد و تمام مسئولیت استفاده از محصولات بر عهده خریدار است.
 • کارمندان مجموعه اوجتا هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان مالی و معنوی شما ندارند. شما حق شکایت از هیچ‌ کدام از افراد و کارکنان مجموعه اوجتا و زیرمجموعه‌ها آن برای جبران خسارت و ضرر و زیان خود را نخواهید داشت.
 • شرایط قوانین و مقررات این مجموعه تحت نظارت قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران و شهر اراک است. در نتیجه تمامی دعاوی حقوقی به هر طریقی تنها از مراجع قانونی شهر اراک قابل ‌پیگیری و اجرا است. این قوانین صرف‌ نظر از اینکه کجای ایران و کجای دنیا زندگی می‌کنید اعمال خواهند شد.