فروش کباب پز تابشی – 10 ها مدل کباب پز تابشی

فروش کباب پز تابشی – شما می توانید به راحتی برای خرید انواع کباب پز تابشی خانگی، کباب پز تابشی سالاماندر، کباب پز تابشی زرین و حتی کته پز ریلی از این فروشگاه اقدام نمایید. تمام محصولات ارائه شده در این فروشگاه دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است. مجموعه اوجتا به عنوان تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی در ایران شناخته می شود.

کباب پزتابشی چیست و چگونه کار می کند ؟

کباب پز تابشی یک وسیله برای طبخ کباب است که از سیستم گاز برای ایجاد شعله روی مشعل‌های سرامیکی استفاده می‌کند. احتراق گاز روی مشعل‌های سرامیکی باعث گداخته‌شدن آن‌ها می‌شود. گرمای موردنیاز برای طبخ انواع کباب از انرژی ساطع‌شده سرامیک‌ها تأمین می‌شود. به همین دلیل به این دستگاه‌ها کباب پزهای تابشی گفته می‌شود. شرکت اوجتا یکی از بزرگ‌ترین و بهترین‌ها در این زمینه است.

فروش کباب پز تابشی در مدل های مختلف

مجموعه اوجتا به عنوان تولید کننده انواع کباب پز تابشی در ایران شناخته می شود. تولید و فروش کباب پز در مدل های مختلف شامل کباب پز اتوماتیک زرین، کباب پز تابشی سالاماندر، کباب پز تابشی خانگی و غیره از عمده فعالیت های این مجموعه است. همچنین این مجموعه در زمینه تعمیر و نگهداری انواع کباب پز نیز فعالیت میکند.

تجهیزات رستورانی

مجموعه اوجتا به عنوان تولید کننده تجهیزات رستورانی در ایران شناخته می شود. تولید انواع فر کته پز، کباب پز سالاماندر و اتوماتیک، تولید انواع میز کار و غیره تنها بخشی از تولیدات این مجموعه است. همچنین این مجموعه در زمینه تعمیر و نگهداری این وسایل نیز فعالیت می کند.

تجهیزات فست فود

مجموعه اوجتا به عنوان تولید کننده انواع تجهیزات فست فود در ایران شناخته می شود. تولید انواع فر ریلی پیتزا، پیتزا پز تابشی، انواع سرخ کن دو سبده و غیره تنها بخشی از محصولات این مجموعه است. همچنین مجموعه اوجتا در زمینه تعمیر و نگهداری این تجهیزات نیز فعالیت میکند.


فروش کباب پز تابشی – 10 ها مدل کباب پز در فروشگاه اوجتا

فروش کباب پز تابشی – 10 ها مدل کباب پز در فروشگاه اوجتا


معرفی گروه صنعتی اوجتا

کسب و کار مربوط به رستوران داری و تجهیزات صنعتی رستوران دیگر مانند گذشته نیست. تکنولوژی و اینترنت به تمام بخش های این کسب و کار به بهترین شکل ممکن وارد شده است. بازار اینترنتی خرید و فروش تجهیزات و دستگاههای صنعتی، با ارایه خدماتی همچون مشاوره تخصصی و رایگان، خرید مستقیم از تولیدکنندگان، ارسال سریع بار، تنوع بالا و قیمت به روز محصولات به رشد خوبی رسیده است.مجموعه اوجتا در این بازار توانسته است جایگاه اول خرید و فروش ماشین آلات و تجهیزات صنعتی را به خودش اختصاص دهد.

سوالات متداول قبل از خرید

کباب پز تابشی چیست و چگونه کار می کند؟
این نوع کباب پز یک وسیله برای طبخ کباب است که از سیستم گاز برای ایجاد شعله روی مشعل‌های سرامیکی استفاده می‌کند. احتراق گاز روی مشعل‌های سرامیکی باعث گداخته‌شدن آن‌ها می‌شود. گرمای مورد نیاز برای طبخ انواع کباب از انرژی ساطع‌شده سرامیک‌ها تامین می‌شود. به همین دلیل به این دستگاه‌ها کباب پزهای تابشی گفته می‌شود. شرکت اوجتا یکی از بزرگ‌ترین و بهترین‌ها در این زمینه است.
تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستورانی چیست؟
تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستورانی یکی از بخش های مهم در هنگام تاسیس رستوران، آشپزخانه صنعتی و تجاری و کترینگ است. همچنین اگر تجهیزات با ظرفیت پخت پایین خریداری کنید، ممکن است هزینه کمتری صرف کنید اما در استفاده مداوم ممکن است نیازهای شما را برآورده نکند. شما باید به دنبال تجهیزات با کیفیت باشید. این تجهیزات شامل اجاق گاز، سرخ‌کن صنعتی، گریل صنعتی، دیگ، فر صنعتی و غیره است.
فر کته پز ریلی، فر پخت برنج به صورت تک پرسی چیست؟
فر کته پز ریلی دستگاهی است برای پخت برنج تک نفره در ظرف های کوچک که به صورت تک پرسی انجام می شود. فر کته پز ریلی با سیستم حرارتی و تابشی طراحی و به بازار ارائه می شود. ساختار این فر به صور تریلی می باشد و اولین ظرف برنج پخته شده بعد از 13 دقیقه آماده می شود. همچنین با این دستگاه می توان برنج تک نفره، کته کباب، ته چین مرغ، ماکارونی، پیتزا، مرغ بریانی و شیرینی و کلوچه را نیز طبخ کرد.
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی، تولید و سئو توسط مجموعه داده کاوان دینا انجام شده است.