درباره گروه صنعتی اوجتا – از 98 تا به امروز

گروه صنعتی اوجتا یک فروشگاه ساده نیست. مجموعه اوجتا در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و آشپزخانه خانگی اقدام به فعالیت کرده است. سایت فروشگاهی اوجتا به‌عنوان اولین فروشگاه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و آشپزخانه خانگی حرفه‌ای و تخصصی در ایران شناخته می‌شود. این مجموع ه در کنار تهیه و ساخت تجهیزات آشپزخانه‌ها در زمینه مارکتینگ، برند سازی، فروش و کسب درآمد بیشتر کارخانه‌های حامی و رستوران‌های تحت پوشش نیز فعالیت می‌کند.

معرفی گروه صنعتی اوجتا

گروه صنعتی اوجتا با سال ها دانش و تجربه در زمینه راه اندازی انواع رستوران، فست فود، آشپزخانه صنعتی، کترینگ و غیره توانسته است به خوبی در این زمینه به مشتریان خود مشاوره های تخصصی ارائه دهد. اوجتا با بهره گیری از دانش روز دنیا و تیم مهندسی و کارشناسان مجرب خود، در امر مشاوره، طراحی، تولید و نصب تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی و سلف سرویس فعالیت می نماید. شما می توانید تمامی مشاوره های این مجموعه را به صورت رایگان در بخش مقالات دریافت کنید.

درباره گروه صنعتی اوجتا – از 98 تا به امروز

گروه صنعتی اوجتا با محوریت نوآوری و توسعه محصولات با کیفیت دارای تکنولوژی روز دنیا در کنار قیمت مناسب توانسته گام های موثری در تامین تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی مورد نیاز صنایع و ارگان های مختلف، رستوران ها، فست فود ها، هتل ها و غیره بردارد. مقالات و آموزش های ارائه شده در این مجموعه برای تمامی کاربران رایگان است. ما به‌عنوان یک مجموعه نوآور در کنار شما صاحبان کسب و کار هستیم تا شاهد رشد و پویایی کسب و کار شما باشیم.

درباره گروه صنعتی اوجتا – از 98 تا به امروز - کباب پز تابشی

تهیه و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و آشپزخانه خانگی یکی از دغدغه های جدی افراد است. افرادی که قصد راه اندازی فست فود، تاسیس رستوران، کترینگ و آشپزخانه صنعتی را دارند همواره به دنبال بهترین قیمت ها و بهترین تجهیزات هستند. دلیل این امر کمبود تجهیزات آشپزخانه صنعتی مناسب و کارا است. همچنین فروشگاه های تجهیزات صنعتی آشپزخانه دارای قیمت های مناسب و واحدی نیستند. دلیل این امر عدم آشنایی جامع با تولید کنندگان معتبر تجهیزات آشپزخانه صنعتی است.

خرید تجهیزات رستوران و فست فود با قیمت بسیار مناسب در گروه صنعتی اوجتا

گروه صنعتی اوجتا با تامین و تولید صفر تا صد تمامی تجهیزات مورد نیاز به منظور تاسیس یک رستوران فعالیت میکند. این مجموعه تمامی مدلهای متفاوت شامل انواع فرها و اجاق گازها، انواع کباب پز تابشی، انواع فر پیتزا ریلی، انواع کته پز ریلی، انواع کباب پز تابشی اتوماتیک و غیره را به راحتی تامین و تولید می‌کند.

داستان گروه صنعتی اوجتا

ایده اولیه گروه صنعتی اوجتا در سال 1398 شکل گرفت. زمانی که دنیای وارد یک شوک بزرگ شد. با ورود ویروس کرونا تقریبا همه کسب و کارها دچار مشکل شدند. برخی از شهرها و کشور ها برای مدت زیاد قرنطینه عمومی را اجرا کردند. در این بین یک از صنف هایی که به شدت آسیب دید صنف مربوط به رستوران و غذا پزی بود.

در نتیجه ارتباطات بین تولید کننده، مصرف کننده و فروشنده قطع شد. قیمت ها به طرز عجیبی دستخوش تغییر شد و برخی از افراد سودجو نیز در این زمینه تحرکات عجیبی را آغاز کردند. همان زمان بود که ایده راه اندازی یک گروه تجاری صنعتی که بتواند در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و آشپزخانه خانگی به خوبی فعالیت کنند در ذهن مدیر این مجموعه ایجاد شد.

کرونا و فرصتی دوباره برای کسب و کارها

در ابتدای سال 1399 ایده اولیه اجرا شد و زیر ساخت های لازم برای راه اندازی انجام شد. همزمان شده پروژه با تعطیلی دوباره رستوران ها به دلیلی همه گیری کرونا در ایران باعث شد بخش هایی از پروژه متوقف شود. رستوران داران به شدت نسبت به اتفاقات رخ داده ناراحت بودند. کسب و کار های زیادی تعطیل شد. برخی از افراد برای همیشه از این صنف خارج شدند.

نکته مهم در این زمینه عدم اموزش رستوران داران با روش های نوین کسب و کار بود. به همین دلیل مجموعه صنعتی اوجتا تصمیم گرفت در کنار تولید و ارائه تجهیزات آشپزخانه صنعتی در زمینه آموزش دیجیتال مارکتینگ، رشد کسب و کار و بهبود کسب و کار نیز فعالیت کند.

همین امر باعث شد که این مجموعه درکنار تولید و ارائه محصولات مختلف در زمینه مشاوره کسب و کار نیز فعالیت کند. ارائه مشاوره های تخصصی به رستوران و مدیران و مالکان آنها باعث شد تا بخش زیادی از رستوران داران بتوانند در دوران همه گیری کرونا به فعالیت خود ادامه دهند.

تجربه یک سال گذشته به ما نشان داد که تامین کنندگان و خریداران ماشین آلات و تجهیزات علاوه بر نیاز ارتباط مستقیم با یکدیگر نیاز های اساسی دیگری دارند. این نیاز ها شامل قیمت به روز، مشاوره تخصصی، مقایسه بین محصولات و تامین کنندگان و همچنین محتوای با کیفیت مانند عکس و مشخصات فنی دقیق و ارسال به موقع است.

این موارد باعث شده گروه صنعتی اوجتا از یک فروشنده به یه مارکت برای تبادل اطلاعات با کسب و کار ها (B2B ) تبدیل شود.

چشم انداز گروه صنعتی اوجتا

کسب و کار مربوط به رستوران داری و تجهیزات صنعتی رستوران دیگر مانند گذشته نیست. تکنولوژی و اینترنت به تمام بخش های این کسب و کار به بهترین شکل ممکن وارد شده است. بازار اینترنتی خرید و فروش تجهیزات و دستگاههای صنعتی، با ارایه خدماتی همچون مشاوره تخصصی و رایگان، خرید مستقیم از تولیدکنندگان، ارسال سریع بار، تنوع بالا و قیمت به روز محصولات به رشد خوبی رسیده است. این بازار توانسته است جایگاه اول خرید و فروش ماشین آلات و تجهیزات صنعتی را به خودش اختصاص دهد.

آموزش آشپزی – 100 ها مقاله تخصصی آموزش آشپزی
تمامی حقوق محفوظ است. طراحی، تولید و سئو توسط مجموعه داده کاوان دینا انجام شده است.