آموزش آشپزی – 100 ها مقاله تخصصی آموزش آشپزی

آموزش آشپزی – شما می توانید انواع آموزش های تخصصی و حرفه ای آشپزی را در این صفحه مطالعه نمایید. آموزش های ارائه شده در این صفحه به صورت کاربردی بوده و شما میتوانید از آنها برای طبخ غذا در منزل و یا رستوران خود استفاده کنید. در هر اموزش نیز به ابزار ها و مواد غذایی مورد نیاز اشاره شده است.

آشپزی یکی از لذت بخش ترین فعالیت ها است. اموزش های ارائه شده در این صفحه به شما کمک میکند که لذت این کار را دو برابر کنید.

آموزش آشپزی آسان و حرفه ای

یکی از مهمترین ابزار هایی که در آموزش آشپزی ارائه شده در این صفحه به آنها پرداخته می شود کباب پز تابشی است. کباب پز تابشی را می توان یکی از پرکاربرد ترین ابزارها در رستوران ها و کترینگ ها دانست. با توجه به علاقه مردم ایران به کباب، نمونه کباب پز تابشی خانگی نیز ساخته شده است. شما میتوانید به راحتی و با تهیه و خرید یک کباب پز تابشی خانگی نیاز های اصلی خود در زمینه طبخ انواع کباب، جوجه کباب و پیتزا، ماهی کباب و حتی بادمجان کباب را برطرف کنید.

معرفی مجموعه اوجتا

مجموعه اوجتا از واحدهای برتر صنعتی در استان مرکزی می‌باشد. اوجتا تولید کننده تخصصی تجهیزات آشپزخانه شامل کباب پز تابشی اتوماتیک، کباب پز تابشی سالاماندر، کباب پز تابشی خانگی، فر پیتزا ریلی، کته پز ریلی، سیخ گیر اتوماتیک، سرخ کن دو سبده و سیخ شور هگزا گونال استاندارد در کشور بوده و همگام با سایر بخش‌های صنعتی جهت فروش بهتر اقدام به ورود به بازارهای جهانی کرده است. قطعاً این مهم میسر نمی‌شد جز با به‌روز آوری محصولات، ارتقا چشمگیر سطح کیفی و قیمت گذاری رقابتی که موجب متقاعد شدن طرف خارجی می‌گردد.

آموزش آشپزی – 100 ها مقاله تخصصی آموزش آشپزی

اوجتا تولید کننده انواع کباب پز تابشی در ایران

محصولات عمده شرکت شامل کباب پز تابشی اتوماتیک، کباب پز تابشی سالاماندر، کباب پز تابشی خانگی، فر پیتزا ریلی، کته پز ریلی، سیخ گیر اتوماتیک، سرخ کن دو سبده و سیخ شور هگزاگونال با برند اوجتا بوده و حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت است. ما بر آنیم این شرکت را چنان متحول کنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر محصولات، خدمات، انعطاف پذیری و افزایش بازدهی، در شمار معتبرترین و مشهورترین عرضه کنندگان تجهیزات تابشی آشپزخانه‌های صنعتی درآییم.

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی، تولید و سئو توسط مجموعه داده کاوان دینا انجام شده است.